JustEvora | HAKKIMIZDA
Ajax Loading Image
HAKKIMIZDA |
348340
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-348340,eltd-cpt-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.3, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-348330
 

HAKKIMIZDA


Evora Mobilya, 1985 yılından günümüze uzanan mobilya ve dekorasyona duyulan tutkunun yarattığı bir markadır. 35 yıllık gururlu geçmişimizle mobilya ve dekorasyon trendlerini farklı yansıtan, kendine özgün koleksiyon hazırlamaya devam eden şirketimiz mobilya sektörünün farklı sesi ve her zaman yenilenen çizgisiyle de tasarımlarına devam edecek.

 

Evora Mobilya oturma odası, yatak odası, yemek odası, koltuk grupları ve mobilya aksesuarlarından oluşan tasarımsal ürün çeşidimizi sürekli yenileyerek Siz saygıdeğer tüketicinin beğenisine sunmanın gururunu yaşamakta.

 

Evora Mobilya, İstanbul(Ümraniye)’da bulunan fabrikamızda tamamen kendi bünyesinde üretim yapmaktadır. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda stilinizi ve kişiliğinizi en farklı olarak yansıtan yaşam alanlarınız için ürünlerinin ebatlarında ve döşemede değişiklik yapabilmektedir. Şirketimiz, uzman mimari ve tasarım ekibiyle her türlü mekanı baştan yaratıyor. Ürünlerin tamamı garanti kapsamında olan, sınırsız müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda çalışmalarını yürüterek, başarısını her geçen gün arttırmaya ve Sizlerin karşısında olmaya devam edeceğiz..